اخبار

 

 

حضور شرکت راویس پرداز در دومین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک، بیمه و خصوصی سازی در جزیره کیش

 

شرکت راویس پرداز به عنوان اولین تولید کننده دستگاه خودپرداز با برند ایرانی مفتخر است؛ با همراهی شما سروران گرامی در نمایشگاه بانکداری الکترونیک ازاولین دستگاه خودپرداز مجهز به سیستم چاپ و شارژ کارت شهروندی (CITY WAY )رونمایی نماید.

 


 

 

افتتاح دومین باجه 24* 7 پست بانک در شهرتان خرم آباد

 

به اطلاع کلیه دفاتر محترم روستایی و پیشخوان دولت میرساند دومین باجه 24* 7 پست بانک در استان لرستان با همکاری بخش خصوصی و شرکت راویس پرداز جهت خدمت رسانی به هم میهنان عزیز افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت .


 

حضور شرکت راویس پرداز در سومین همایش ملی پیشخوان دولت


شرکت راویس پرداز با حضور 6 ساله ی خود در جمع دفاتر پیشخوان دولت و دفاتر خدمات روستایی و فروش بیش از 500 دستگاه خود پرداز به دفاتر فوق از طریق اتصال به سوییچ پست بانک ، بانک شهر و بانک انصار، در همایش فوق شرکت و اقدام به معرفی اولین دستگاه خودپرداز سالنی مدل LS-4210 نموده است.

                       

درباره ما

امروزه کاربران فناوری های نوین بدنبال دریافت سرویسی بهتر و ...

ادامه...
خدمات پس از فروش

راویس پرداز به منظور ارایه هر چه بهتر و سریع ...

ادامه...
تحقیق و توسعه

 

اندیشه طراحی و تولید خودپردازی منطبق ...

ادامه...
همکاران تجاری

 

شرکت توسعه سامانه های نرم افزاری ...

ادامه...
درباره ما

امروزه کاربران فناوری های نوین بدنبال دریافت سرویسی بهتر و کالایی با کارآیی بالاتر هستند و صاحبان تجارت در پی فراهم آوردن انتظار مشتریان خود و در نتیجه سودآوری بیشتر میباشند. راویس پرداز شرکتی است این مهم را در صنعت بانکداری الکترونیکی ایران دنبال می کند.

ادامه مطلب

خدمات پس از فروش

راویس پرداز به منظور ارایه هر چه بهتر و سریع تر خدمات پس از فروش و پشتیبانی و راه اندازی دستگاه ها اقدام به ایجاد شبکه خدمات پس از فروش از طریق نمایندگان مستقر در استان های سراسر کشور نموده است تا در کوتاه ترین زمان ممکن پاسخ گوی نیاز مشتریان باشد.

ادامه مطلب

تماس با ما

تهران، خيابان شهيد دستگردی(ظفر) - خیابان پیوندی - نبش لادن - پلاک ۵
تلفن :28113300
فكس :22909922
ایمیل: sales@ravisco.com

ادامه مطلب