همکاران تجاری

 

شرکت توسعه سامانه های نرم افزاری نگین (توسن) در سال 1378 با هدف ایجاد بستری مستقل و بومی جهت طراحی و تولید محصولات و راه حل های نوین فناوری اطلاعات، در حوزه های بانکی و خدمات مالی تاسیس شد. رویکرد اصلی و عامل محرک این شرکت همواره، استفاده از توانمندیهای افراد متخصص و تحصیل کرده ایرانی و طراحی نرم افزارهای جامع بانکدای در داخل کشور بوده است. هم اکنون محصولات این شرکت در بیش از 90 درصد بانکهای خصوصی و برخی بانکهای دولتی و موسسات مالی و اعتباری کشور در حال استفاده میباشد.

توسن در راستای اهداف خود، توسعه شبکه همکاران تجاری را با رویکرد استفاده از ظرفیتهای بالقوه مجموعه نرم افزار نگین به منظور کاهش هزینه های مشتریان، توسعه سبد محصولات و ارائه حق انتخاب به مشتریان را فراهم ساخته است.

شرکت راویس پرداز موفق گردید تا در زمینه محصول خودپرداز RAVIS مدل TS-4210 از آن شرکت گواهینامه سازگاری اتصال به نرم افزار یاس را دریافت نماید.

http://www.tosan.com/Partners.aspx

 

اخبار

 

 

حضور شرکت راویس پرداز در دومین نمایشگاه بین المللی بورس ...

ادامه...
درباره ما

امروزه کاربران فناوری های نوین بدنبال دریافت سرویسی بهتر و ...

ادامه...
خدمات پس از فروش

راویس پرداز به منظور ارایه هر چه بهتر و سریع ...

ادامه...
تحقیق و توسعه

 

اندیشه طراحی و تولید خودپردازی منطبق ...

ادامه...
درباره ما

امروزه کاربران فناوری های نوین بدنبال دریافت سرویسی بهتر و کالایی با کارآیی بالاتر هستند و صاحبان تجارت در پی فراهم آوردن انتظار مشتریان خود و در نتیجه سودآوری بیشتر میباشند. راویس پرداز شرکتی است این مهم را در صنعت بانکداری الکترونیکی ایران دنبال می کند.

ادامه مطلب

خدمات پس از فروش

راویس پرداز به منظور ارایه هر چه بهتر و سریع تر خدمات پس از فروش و پشتیبانی و راه اندازی دستگاه ها اقدام به ایجاد شبکه خدمات پس از فروش از طریق نمایندگان مستقر در استان های سراسر کشور نموده است تا در کوتاه ترین زمان ممکن پاسخ گوی نیاز مشتریان باشد.

ادامه مطلب

تماس با ما

تهران، خيابان شهيد دستگردی(ظفر) - خیابان پیوندی - نبش لادن - پلاک ۵
تلفن :28113300
فكس :22909922
ایمیل: sales@ravisco.com

ادامه مطلب