درباره ما

امروزه کاربران فناوری های نوین بدنبال دریافت سرویسی بهتر و کالایی با کارآیی بالاتر هستند و صاحبان تجارت در پی فراهم آوردن انتظار مشتریان خود و در نتیجه بهره وری بیشتر میباشند. راویس پرداز شرکتی است که این مهم را در صنعت بانکداری الکترونیکی ایران دنبال می کند.

شرکت راویس پرداز در سال ۱۳۸۵ با هدف توسعه و بومی سازی فناوری های نوین بانکداری الکترونیکی و تولید ATM در داخل کشور پا به عرصه فعالیت نهاد. سابقه فعالیت بنیانگذاران و مدیران این شرکت در عرصه اتوماسیون صنعتی و تولید ماشین آلات پیشرفته و سیستم های کامپیوتری و نرم افزاری به اوایل سال ۱۳۵۷ باز می گردد و از سال ۱۳۸۵ به طور خاص و منسجم فعالیت موسسین شرکت معطوف بر طراحی و تولید سخت افزارهای بانکی و نگارش نرم افزارهای مرتبط با این صنعت گردیده است. در گام بعدی از ابتدای سال ۱۳۸۸، راویس پرداز تولید محصولات خود را در کارخانه ای وسیع ، واقع در شهرک صنعتی شمس آباد که در شاهراه حمل و نقل ایران قرار دارد آغاز کرد و هم اینک تعداد کسیری از خودپردازهای تولیدی این شرکت با نام تجاری راویس در تهران و سایر استان های کشور نصب و راه اندازی شده و مشغول به کار هستند.

در حال حاضر راویس پرداز با در اختیار داشتن دانش طراحی و فناوری تولید تجهیزات بانکی و امکان طراحی و تولید تجهیزات مورد درخواست بنا به سفارش مشتری، تنها شرکت تولید کننده خودپرداز در داخل کشور با امکان بومی سازی محصولات خودپرداز تولیدی خود مطابق با نیازهای خاص مشتری میباشد  .

 

خط مشی:

شرکت راویس پرداز، در راستای تولید محصولات با کیفیت و کسب رضایت مشتریان و باور این مهم که حرکت به سوی توسعه، نیازمند مدیریت درست منابع و تولید محصولات با کیفیت و مطابق فن آوری های روز می باشد ، اهداف کلان زیر را در جهت بهبود مستمر فعالیت های تولیدی و در راستای استاندارد ISO 9001:2008 تعیین و دنبال می نماید:

ارتقای سطح کیفی و کمی تولید و تحقق ایمنی محصولات

ارتقای سطح کیفی خدمات پس از فروش محصولات و پاسخگویی کامل به نیازها و شکایات مشتریان در جهت افزایش رضایت ایشان

ارتقای سطح علمی مجموعه و مهارت های فنی کارکنان با ارائهء برنامه های آموزشی و تاکید بر کار گروهی

افزایش سهم شرکت در بازار با تحویل به موقع محصولات، با کیفیت پیش بینی شده و بازاریابی مناسب

ارتقای امکانات فنی مجموعه با اتصال به منابع اصلی و به روز تکنولوژی

رعایت اصل بر اعتماد و برقراری امنیت شغلی پرسنل

ارتقای استانداردهای کیفی محیط کار و ایمنی کارکنان

ارتقای روش های نگهداری از محصول با پیاده سازی روش های نوین در امور انبارداری

اخبار

 

 

حضور شرکت راویس پرداز در دومین نمایشگاه بین المللی بورس ...

ادامه...
خدمات پس از فروش

راویس پرداز به منظور ارایه هر چه بهتر و سریع ...

ادامه...
تحقیق و توسعه

 

اندیشه طراحی و تولید خودپردازی منطبق ...

ادامه...
همکاران تجاری

 

شرکت توسعه سامانه های نرم افزاری ...

ادامه...
درباره ما

امروزه کاربران فناوری های نوین بدنبال دریافت سرویسی بهتر و کالایی با کارآیی بالاتر هستند و صاحبان تجارت در پی فراهم آوردن انتظار مشتریان خود و در نتیجه سودآوری بیشتر میباشند. راویس پرداز شرکتی است این مهم را در صنعت بانکداری الکترونیکی ایران دنبال می کند.

ادامه مطلب

خدمات پس از فروش

راویس پرداز به منظور ارایه هر چه بهتر و سریع تر خدمات پس از فروش و پشتیبانی و راه اندازی دستگاه ها اقدام به ایجاد شبکه خدمات پس از فروش از طریق نمایندگان مستقر در استان های سراسر کشور نموده است تا در کوتاه ترین زمان ممکن پاسخ گوی نیاز مشتریان باشد.

ادامه مطلب

تماس با ما

تهران، خيابان شهيد دستگردی(ظفر) - خیابان پیوندی - نبش لادن - پلاک ۵
تلفن :28113300
فكس :22909922
ایمیل: sales@ravisco.com

ادامه مطلب